7A Yayıncılık

MARKALAR

Şirket ProfilimizTürkiye’nin en büyük yayıncı kuruluşlarında görev almış, bizzat saha içinde çalışmış ve alanında oldukça tecrübeli ve eğitimli ekibimiz ile 27 yıldır yayıncılık sektörünün neredeyse tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

İşte bu engin tecrübelerimizle ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri profesyonelce analiz ediyor ve sizlere hızlı, yaratıcı, gerçek ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz.

Şirketimiz; TV Dizileri, TV sinema filmleri, TV programları, reklam ve yapım şirketlerinin ihtiyac duyduğu tüm ses, ışık ve video ekipmanlarının ithalat ve satışını yapmakta ve sattığı ürünlere satış sonrası gerekli teknik desteği vermektedir.

Dünyanın en tanınmış, bilinen ve güvenilen markaları ile çalışıyor, en son yenilikleri ve teknolojileri takip ve tedarik ederek siz değerli müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Araştıran, öğrenen ve devamlı kendini geliştiren bu eğitimli ve donanımlı personelimizle hizmetinizdeyiz. “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” ilkesi ekseninde hareket etmeye elbette devam ediyoruz.