7A Yayıncılık

MARKALAR

Remote Audio BDSV4 Batarya Seti


( Resmi Büyüt )
Kategori : Piller,Şarj Cihazları ve Batarya Dağıtım Kutuları/Telsiz Mikrofon Sistemleri
Ürün Markası : Remote Audio
Ürün Özellikleri

Pil Enerji Dağıtım Sistemi Kutusu (Remote Audio Battery Distribution System) (BDS) On yıldan uzun bir süredir aktüel ses teknisyenlerinin çantalarında standart güç yönetim sistemi olmuştur. Düşünüldüğünde şarj edilebilir bir pilden birden fazla ses ekipmanını besleme işleri karmaşık hale geldiğinden bu sistem gereklidir. 

BDS başlangıç paketi, Remote Audio'nun pil dağıtım sistemi (BDS) ile başlamak ses teknisyenleri için büyük bir kolaylıktır.

Paket İçeriği:

  • (1 adet) BDSv4 or BDSv4u 
  • (2 adet) BDSCL33 Çıkış Kabloları
  • (1 adet) BDSCSQN Çıkış Kabloları
  • (1 adet) BDSNPADW Giriş Kablosu, NP-1 cup ile birlikte

6 çıkışın her biri cihazınızı ve BDSv4/v4u'yu korumak için birer sigorta içerir. Her iki model bir zayıf pil uyarı LED'ine sahiptir. Bir geçiş BMS nin 6. çıkışını anahtarlamalı veya anahtarsız hale getirirken, diğeri düşük pil uyarı eşiğini kolaylıkla seçmenizi sağlar. Giriş bağlantı noktası, seçtiğiniz NP-1 tipi pil ile BSD'ye güç sağlamak için NP-1 kablosuna bağlanır.

BDSv4u'da "RM" olarak işaretlenmiş bir bağlantı noktası fark edeceksiniz. Bu, göstergeye bağlanan RM kablosu için giriş/çıkış bağlantısıdır. Gösterge kompakt bir Voltmetre, Ampermetre ve açma/kapama denetleyicisidir.

BDSv4u , yeni BDS serisinin amiral gemisidir ve dahili USB güç çıkışı ve kumanda aksesuar portu içerir. USB çıkışı 2Amperlik güç çıkışıyla, iTouch kadar küçük ve IPAD kadar büyük aygıtları şarj edebilecek kapasitededir. 

Pakette üç çıkış kablosu bulunur. Kablolar paket ile birlikte verilmektedir. Bu kablolar aşağıdakileri içeren çeşitli öğelere güç sağlamak için kullanılabilir. Shure FP-32a, FP33, Lectrosonics telsiz alıcılar, ve Tascam HDP-2.

Üçüncü giriş kablosu (BDSSCQN) aşağıdakileri içeren çeşitli öğelere güç sağlamak için kullanılabilir.  Sound Devices 7 serisi Kayıtçılar, SD442, SD302, PSC AlphaMix, Wendt X5 veya SQN 4S bunların hepsinde güç girişi için 4 pinli "Hirose Type" konnektör kullanmaktadır.


Benzer Ürünler