7A Yayıncılık

MARKALAR

Remote Audio Hot Box


( Resmi Büyüt )
Kategori : Piller,Şarj Cihazları ve Batarya Dağıtım Kutuları/Telsiz Mikrofon Sistemleri
Ürün Markası : Remote Audio
Ürün Özellikleri

Hot Box v2, Remote Audio'nun DC güç dağıtım kutusunun en yeni revizyonudur. MEON serisinin güç yönetim cihazlarının en yeni üyesidir. Hot Box v2, Hot Box öncülüğünde olduğu gibi, XLR4F çıkış konnektörlerinin her birinde otomatik olarak sıfırlanabilen 6A sigorta ve bir açma kapatma anahtarı içermektedir. Maksimum akım taşıma kapasitesi tüm kutu için 24 Amperdir.

Hot Box v2, ünitenin her bir giriş ve çıkış konnektörlerine ters polarite koruması eklenmiştir. Küçük yapısı nedeniyle monte edilmesi kolaydır.

Hot Box v2'nin Kullanımı:

Hot Box v2, 4 pinli XLR girişine sahiptir ve standart yapılandırmasında PIN 4 +, PIN 1 - olarak kablolanmıştır. Doğru çalışmayı sağlamak için giriş voltajı 6 - 20V aralığında olmalıdır. Yanlışlıkla ters olarak bağlanacak olursa ışıklı güç düğmesi kapalı kalacak ve çıkış konnektörlerine gerilim geçmeyecektir. Hot Box v2'de ayrıca standart 4 pinli XLR yapılandırmasında kablolanmış beş adet DC güç prizi vardır. Bu çıkışlarda aşırı yüklenmeye karşı otomatik olarak sıfırlanabilen 6 Amperlik sigortalar bulunur. Kutu rahatlıkla çanta veya arabaya sabitlenebilir.


Benzer Ürünler