7A Yayıncılık

MARKALAR

Lmc Sanken: Yaka Mikrofonları için Vampire Klips


( Resmi Büyüt )
Kategori : Mikrofonlar/Surround Mikrofonlar
Ürün Markası : LMC Sound
Ürün Özellikleri

Bu Vampir Klips aktüel ses teknisyenlerinin ihtiyacı doğrultusunda ve onlarla birlikte Sanken COS11 yaka mikrofonu ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sanken yakalar için satışa sunulmuş ilk klipstir. Mikrofon tüpün altından sokulur. Boru şeklindeki bu tasarım, COS 11 mikrofonun borunun içine doğru kaymasına izin verir. Tüpün içindeki mikro kordonun bulunduğu bu kauçuk mikrofonun burçta tutunmasını sağlar. Mikrofon, kauçuk burcun ve VCLİP tüpü arasındaki gerginlik tarafından yerinde sağlamca tutunur. Ayrıca mikrofonun kafası Vclip tüpünün üst kenarının hemen altına oturur, böylece bu şekilde kumaşla temas etme şansı ortadan kalkar.

Mikro kablo aşağıdan çekilecek olursa bu gerginlik onu Vclip'ten kurtarır. Böylece kablonun kopması önlenmiş olur.Vampir klips sayesinde bant kullanımlarından doğacak nemlenme, terleme, çıkma, düşme gibi sorunlarla ses teknisyenleri uğraşmak zorunda kalmaz.

Siyah ve beyaz renklerde mevcuttur.

GERÇEK KULLANICI YORUMLARI:

“Vampir Klips”lerinizi denediğimi ve bu klipsi çok sevdiğimi bilmenizi isterim! Klipsleri kendi kullanımım için satın almıştım. Bu klipsleri daha önce kullanmamış olan ses teknisyeni arkadaşlarıma da gösterdim. Daha önce yaptıkları kayıtları beraber izledik. Bu kayıtlarda mikrofonların sürtmesinden kaynaklanan patlamalar ve sorunlar yaşadıklarını görünce elimde olan Vampir Klipsleri kullanmalarını önerdim. Arkadaşlarım daha önce bir çok farklı klips kullandıklarını ama bunlarla istedikleri sonuçları alamadıklarını anlattı. NIKE firması için Kobe Bryant'ın oynadığı bir reklam filmi çekiyorlardı. COS11 mikrofonu Kobe'nin tişörtünün arkasına yapıştırmışlar, ancak Kobe harekeliydi, koşuyordu ve zıplıyordu. Bundan dolayı seste bir sürü hışırtı ve onu izleyen patlamalar oluyordu. Arkadaşlarıma gönülsüz oldukları “Vampir Klips”i  kullanmalarını önerdim. Sizin de dediğiniz gibi, “Vampir Klips”i iç yakanın önündeki ve ortasındaki dikişe tutturdum. Kayda girdik ve sonuç mükemmeldi! Kobe Büyüleyici hareketler ve atışlar yaptı. Kaydı kesmek zorunda kalmadan tek seferde işi hızlıca bitirdik. Vampir Klips en az Kobe kadar iyi bir iş çıkardı. Arkadaşlarım artık sizlerin yeni müşterisi oldu. Bu harika ürün için tekrar teşekkürler!

 

Tim Hays – Sound Mixer – Planet 00:00:03 Sound Co.


Benzer Ürünler