7A Yayıncılık

MARKALAR

Yabancı Sesçilerden LMC Vampir Klips Yorumları.


( Resmi Büyüt )

Aşağıda yabancı sesçilerin LMC SOUND'un ürettiği "Vampir Klipsler" hakkındaki tecrübelerini ve yorumlarının anlatımını bulabilirsiniz. Vampir Klipsler stoktan ofisimizde satışa sunulmaktadır. 

Satın almadan önce kendiniz bizzat denemek isterseniz ofisimizie hem çaya, hem bu müthiş klipsleri denemeye buyrun.

“Vampir Klips”lerinizi denediğimi ve bu klipsi çok sevdiğimi bilmenizi isterim! Klipsleri kendi kullanımım için satın almıştım. Bu klipsleri daha önce kullanmamış olan ses teknisyeni arkadaşlarıma da gösterdim. Daha önce yaptıkları kayıtları beraber izledik. Bu kayıtlarda mikrofonların sürtmesinden kaynaklanan patlamalar ve sorunlar yaşadıklarını görünce elimde olan Vampir Klipsleri kullanmalarını önerdim. Arkadaşlarım daha önce bir çok farklı klips kullandıklarını ama bunlarla istedikleri sonuçları alamadıklarını anlattı. NIKE firması için Kobe Bryant'ın oynadığı bir reklam filmi çekiyorlardı. COS11 mikrofonu Kobe'nin tişörtünün arkasına yapıştırmışlar, ancak Kobe harekeliydi, koşuyordu ve zıplıyordu. Bundan dolayı seste bir sürü hışırtı ve onu izleyen patlamalar oluyordu. Arkadaşlarıma gönülsüz oldukları “Vampir Klips”i  kullanmalarını önerdim. Sizin de dediğiniz gibi, “Vampir Klips”i iç yakanın önündeki ve ortasındaki dikişe tutturdum. Kayda girdik ve sonuç mükemmeldi! Kobe Büyüleyici hareketler ve atışlar yaptı. Kaydı kesmek zorunda kalmadan tek seferde işi hızlıca bitirdik. Vampir Klips en az Kobe kadar iyi bir iş çıkardı. Arkadaşlarım artık sizlerin yeni müşterisi oldu. Bu harika ürün için tekrar teşekkürler!

 

Tim Hays – Sound Recorder – Planet 00:00:03 Sound Co.

 

*******************************************************

 

“Vampir Klips”ler COS 11 montaj kitim için mükemmel bir ilave oldu. Hızlıca yaka mikrofonunu gizlemek ve tutturmak için kesinlikle en hızlı yollardan biri. Sanken’in kendi kauçuk tutacağı ile kıyaslandığında kıyafet kaynaklı çok az hışırtı ve sürtme sesi üretiyor ve standart “Vampir Klips”in yarattığı HF desteği sayesinde giysilerin altında COS 11 kullanırken özellikle kullanışlıdır. 

 

Jason Creasey – Composer & Sound Recordist, London, UK

 

*******************************************************

 

Uzun yıllardır Tram TR-50 mikrofonunu çoğunlukla vampir klipsi ve oldukça iyi ses nedeniyle kullanmıştım. Yaptığım araştırmalar sonucu Sanken mikrofon satın almaya karar verdim. Ama bu sefer de Tram mikrofonun kendi vampir klipsini kaybetmiştim. Ardından RAMPS'te bir reklam gördükten sonra bir miktar “Vampir Klips” siparişi verdim. Şimdi dünyanın en iyi ve muhteşem ikilisine sahibim. Teşekkür ederim Percy.

 

Don Howell – Sound Recordist

 

*******************************************************

 

Giysiler altında mikrofon kullanımında tercihim her zaman Sanken COS 11'den yanadır. Bu çok başarılı mikrofonun kullanımı için sonunda birisi mikrofonun kolay saklanması ve gizlenmesi adına harika bir yol bulmuştur. Ben çoğunlukla belgesel çekimlerinde çalışıyorum. Bazı sahneleri tekrar çekmenin imkanı yok. Çekimler zahmetli ve çokca zaman gerektiriyor. “Vampir Klips”i çekimlerde çok hızlı, sıkıca ve güvenilir bir şekilde kullanıyorum. Bundan daha da iyisi, “Vampir Klips”in tüylü rüzgar koruma versiyonundan da satın aldım ve yüksek rüzgar altında çekim yaparken onları mutlaka sizlerde deneyin, pişman olmayacaksınız, kessinlikle işe yarıyorlar.

James Butler- UK Sound Recordist